Finnmarksmesterskapet i Yrkesfag 2021- resultatliste

Elev danderer desserten på fat før servering. - Klikk for stort bildeKevin Janbut (17) gjør klar ostekaken til servering. Marte Iren Sundquist Kirkesæther, Finnmarken  

RESULTATER FINNMARKSMESTERSKAPET 2021

Yrkesfag

Deltaker

Plass

Skole

Anleggsmaskinfører

Bertil H.Olsen

1. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmaskinfører

Thomas Losoa

2. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmaskinfører

Henrik S, Evensen

3. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmaskinfører

Nicolas V. Johansen

3. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmekaniker

Isak Mikael Triumf

1. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmekaniker

Jonas Henninen Malterud

2. plass

Kirkenes videregående skole

Anleggsmekaniker

Aleksander Isaksen Rasmussen

3. plass

Kirkenes videregående skole

Barne og ungdomsarbeider

Elsa Toreid Eriksen

1. plass

Kirkenes videregående skole

Barne og ungdomsarbeider

Nora Blix Berg

1. plass

Kirkenes videregående skole

Barne og ungdomsarbeider

Lisa Xun Nilsen Dørmenen

1. plass

Kirkenes videregående skole

Barne og ungdomsarbeider

Mayas Fawaz Krayim

1. plass

Kirkenes videregående skole

Bilskade, lakk og karosseri

Kristian Baso Henriksen

1. plass

Kirkenes videregående skole

Bilskade, lakk og karosseri

Agnete Hivand

1. plass

Kirkenes videregående skole

Duodji

Sara Alise Gaup

1. plass

Kautokeino vidergående skole

Duodji

Marit Inger Kristine Gaup

2. plass

Kautokeino vidergående skole

Elenergi

Adrian Pedersen Hansen

1. plass

Lakselv videregående skole

Elenergi

Kristoffer Marthinussen

2. plass

Kirkenes videregående skole

Elenergi

Daniel Jørgensen

3. plass

Kirkenes videregående skole

Frisør

Martine Eilertsen Bækø

1. plass

Kirkenes videregående skole

Frisør

Helene Emilie Johansen

2. plass

Kirkenes videregående skole

Frisør

Tuva Emanus Mjøen

3. plass

Alta videregående skole

Frisør

Sarah B. Johansen

3. plass

Alta videregående skole

Helsefag

Veronika Berg Høvik

1. plass

Kirkenes videregående skole

Helsefag

Agnete Louise Amundsen

1. plass

Kirkenes videregående skole

Helsefag

Ida Andersen

2. plass

Karasjok videregående skole

Helsefag

Stine Viktoria Thomassen

2. plass

Karasjok videregående skole

IKT

Sigve Eriksen

1. plass

Vardø videregående skole

IKT

Kevin Roska Dolonen

2. plass

Vardø videregående skole

IKT

Emil Romsdal Knutsen

3. plass

Alta videregående skole

IKT

Carl Fredrik Olaussen

3. plass

Alta videregående skole

Kjøretøy

Ayla Iselin Hætta

1. plass

Kirkenes videregående skole

Kjøretøy

Malene Johansen

2. plass

Kirkenes videregående skole

Kjøretøy

Lars-Einar Engerengen

2. plass

Kirkenes videregående skole

Kokk

Naraviwich Janaut (KEVIN)

1. plass

Kirkenes videregående skole

Kokk

Hedda Knutsen

2. plass

Vardø videregående skole

Reindrift

Mina Ariane Kuhmunen Sokki

1. plass

Kautokeino vidergående skole

Reindrift

Simon Helge Hætta

2. plass

Kautokeino vidergående skole

Reindrift

Sara Maret Triumf

3. plass

Kautokeino vidergående skole

Reindrift

Ante Biete Oskal

deltagelse

Kautokeino vidergående skole

Rørlegger

Jakob Skårvik

1. plass

Kirkenes videregående skole

Servitør

Danielle Flå

1. plass

Kirkenes videregående skole

Sveiser

Mikkel Aleksander Olli Eira

1. plass

Karasjok videregående skole

Sveiser

Ole Kristian Iversen

2. plass

Kirkenes videregående skole

Tømrer

Ailo Soini Guttorm

1. plass

Karasjok videregående skole

Tømrer

Gunnar Vælitalo

2. plass

Kirkenes videregående skole

Tømrer

Nils Thomas Thomasen Gaup

3. plass

Kautokeino

Til toppen