Gratis frokost for alle elever og gratis middag for borteboere.

Vi er glade for at vi kan tilby gratis frokost til alle elever. Dette initiativet er muliggjort gjennom et politisk vedtak i TFFK, som har forpliktet seg til å støtte vårt mål om å gi en sunn og nærende start på dagen for alle elever. 

Gratis frokost for alle elever

Fra og med mandag 28. August 2023 har vi kunnet tilby gratis frokost til alle elever.  Dette er en flott mulighet for alle våre elever å starte dagen med en næringsrik og god frokost. Frokosten serveres fra kl. 07.45 til 08.30.  

Gratis middag for borteboere

Vi kan også tilby gratis middag hver mandag fra kl. 14.15 til 15.00. Tilbudet er muliggjort for skoleåret 2023-24 gjennom  prosjektmidler fra "Formidling og Kvalifisering". 

Foto: Juice, pappfat, pappkopper og frokostblanding. - Klikk for stort bildeTirsdager, onsdager og torsdager tilbyr vi et variert brødmåltid som gir deg en energifull start på dagen. Pål Berntsen